Czy można wykorzystać

Czy można wykorzystać czyli Tanie pozycjonowanie stron rzemyślany - zdjęcia dzieci,...Social media to często wałkowany temat. Mówi się wiele o tym jakie dają możliwości, mówi się także o zagrożeniach. Profil na Facebooku ma prawie każdy. Mało kto jednak

Dodane: 03-08-2014 10:02
Czy można wykorzystać

Tanie pozycjonowanie stron

Social media to często wałkowany temat. Mówi się wiele o tym jakie dają możliwości, mówi się także o zagrożeniach. Profil na Facebooku ma prawie każdy. Mało kto jednak publikuje tam treści w sposób przemyślany - zdjęcia dzieci,...Social media to często wałkowany temat. Mówi się wiele o tym jakie dają możliwości, mówi się także o zagrożeniach.

Profil na Facebooku ma prawie każdy. Mało kto jednak publikuje tam treści w sposób przemyślany - zdjęcia dzieci, mieszkań, aut, fotki z wyjazdów, z imprez. Lajkowanie bezsensownych treści , chętniej to co publikujemy na Facebooku, ma znaczenie w "realu". Jeśli wysyłamy CV, bo chcemy mieć pracę, możemy być pewni, że zanim pracodawca nas zatrudni, to przejrzy nasz profil. Czy jest się czego obawiać?
Jeśli nie umieszczamy wszystkiego jak leci, nie rozdajemy lajków zbyt hojnie, to możemy czuć się bezpieczni. Ale każdy może dowiedzieć się co lubimy, na jaką partię głosujemy, jakie mamy poglądy, na co wydajemy pieniądze, na jakim standardzie żyjemy, jakie mamy zwierzęta/dzieci/partnerów...

To są informacje prywatne. I w tej sferze powinny takie pozostać. Nie zapominajmy, że to świadczy o nas, możemy byc potencjalnie bardzo dobrymi pracownikami, jednak jeśli na swojej tablicy źle wyrażamy się o swoim poprzednim pracodawcy (lub co gorsza - o obecnym) to może nam zamknąć drzwi do kariery. Tak więc - publikujmy treści w portalach społecznościowych w sposób bardziej przemyślany - to się opłaci.
Tanie pozycjonowanie stron